معرفی شغل گردشگری

معرفی شغل گردشگری ، اگر که دارای برقراری ارتباط بالایی می باشید و با عموم مردم در ارتباط بوده اید و به تاریخ و هنر بسیار علاقه مند هستید شغل گردشری بسیار مناسب شما است .

جاذبه های گردشگری چیست

جاذبه های گردشگری چیست؟ ، جاذبه ی گردشگری به تمامی ویژگی های منطقه ای می گویند که بتوانید افراد را برای مقاصد مختلف از جمله مقاصد تجاری و بازرگانی، مقاصد تفریحی و سرگرمی، مقاصد فرهنگی، یادگیری و آموزشی به خود جذب نماید، و در راستای این جذب، برای حفظ و پایداری آن منطقه و ایجاد منافع و مصالح برای ساکنان آن منطقه، مفید واقع شود. جاذبه های گردشگری را کلا به روش فراگیر بر پایه جاذبه مبتنی بر ویژگی های محیط زیست، جاذبه های مبتنی بر فعالیت های انسانی و جاذبه هایی که به طور دست ساز و مصنوعی توسط انسان آفریده شده اند، دسته بندی می نمایند.

جاذبه های گردشگری کیش

جاذبه های گردشگری کیش، کیش یکی از سرسبزترین جزیره های خلیج فارس میباشد و یکی از پر مسافرترین شهرهای ایران است که، به دلیل بهره مندی از امکانات و تفریحات در هر فصلی پذیرای مسافران از شهرهای سراسر ایران است.

جاذبه ی گردشگری پاریس

جاذبه ی گردشگری پاریس، شهر پاریس به عنوان پایتخت فرانسه شهری با بیش از دو هزار سال قدمت است و پاریس با نام های شهر عشق و شهر نورها شناخته می شود. پاریس سالانه تعداد زیادی توریست را وارد کشور خود می کند به همین سبب صنعت گردشگری یکی از راههای درآمد این گشور محسوب می شود.

جاذبه های گردشگری زابل

جاذبه های گردشگری زابل، شهر زابل در استان سیستان و بلوچستان به عنوان وسیع ترین استان جنوب شرقی ایران شناخته شده است.